Endiaron 250mg 20 tablet

Endiaron tablety je lék určený k léčbě střevních infekcí způsobených bakteriemi, cestovatelských průjmů i poruch trávení způsobených užíváním antibiotik.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Zentiva, a.s., Praha
Kód SÚKL: 0229191
Kategorie: Připraveni na cesty
Zažívání bez potíží
Expedice: Dostupný na dotaz

159 Kč

Cena bez DPH: 144,55 Kč
Stará cena: 190 Kč
Ušetříte: 31 Kč, 16%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Endiaron 250mg potahované tablety
cloroxinum 250mg v jedné tabletě

Endiaron tablety obsahuje účinnou látku kloroxin, která působí proti růstu a množení bakterií, kvasinek i některých prvoků. Je proto vhodný pro léčbu průjmových onemocnění, zejména způsobených bakteriální či kvasinkovou infekcí. Používá se také při léčbě průjmů, které se vyskytují po užívání antibiotik, kdy je střevní mikroflora vychýlena nežádoucím způsobem ve prospěch cizorodých mikroorganismů. Použití je vhodné také při cestovatelských průjmech, které se často vyvinou změnou stravy v exotických zemích, případně i nechtěnou konzumací znečištěných potravin či vody.

Velmi vhodným doplňkem při léčbě Endiaronem jsou probiotika, která posílí přirozené osídlení střeva a pomohou tak při eliminaci nesprávných bakterií, které jsou původci průjmových onemocnění.

Dávkování: Obvyklá dávka je 3x denně 1 tableta po dobu 2-3 dnů (do normalizace stolice). Tato doba nemá být překročena, další případná léčba je možná až po týdnu. Přípravek je určen pro dospělé a děti s váhou vyšší než 40kg. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Endiaron tablety je lék určený v vnitřnímu užívání, zapijde jej dostatečným množstvím vody, nejlépe po jídle, tablety nekousejte. Přečtěte si Endiaron příbalový leták uvnitř krabičky léku.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím