Diosminol micronized 150 tablet

Diosminol 120+30 tablet s diosminem, hesperidinem a extraktem z kaštanu koňského pro správnou funkci žilního systému. Křečové žíly, otoky nohou, hemeroidy.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Favea
Kategorie: Senioři v kondici
Srdce, cévy, diabetes
Pečujte o nohy!
Expedice: Dočasně nedostupný

Diosminol 150 tablet obsahuje 450mg účinné látky diosminu upravené mikronizací a dále také 50mg hesperidinu a výtažek z kaštanu koňského se stanoveným obsahem aesculosidu. Všechny obsažené látky jsou přírodního původu a jsou účinné i bezpečné jak pro krátkodobé použití, tak pro dlouhodobé užívání při potížích a nedostatečnosti žilního systému: křečových žilách, otocích a bolestech nohou, pocitu těžkých nohou, poúrazových stavech a pohmožděninách, ale také při hemoroidech.

Přírodní látka diosmin se získává z flavonoidu hesperidinu. Prokazatelně zlepšuje pevnost žilní stěny a brání tvorbě zánětlivých látek poškozujících stěnu žil. Tím zlepšuje žilní krevní průtok a také odtok krve a mízy z postižených tkání. V Diosminolu je diosmin speciálně upraven tzv. mikronizací, která zvyšuje jeho dostupnost a využití v organismu a tím i účinnost.

Hesperidin je také rostlinný flavonoid získaný zejména z citronů, grepů a mandarinek. Má antioxidační a také zpevňující účinek na cévy, užívá se při bolestech nohou.

Kaštan koňský je známý listnatý strom. Jeho semena - kaštany obsahují řadu účinných látek, souhrnně nazývaných aescin. Mají protizánětlivý účinek a také příznivě působí na stěnu cév. Aescin se používá při poúrazových stavech (zhmožděninách), křečových žilách a pocitu těžkých nohou a také při nočních křečích v nohou.

Dávkování: Dospělí 1-2 tablety denně zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe během jídla.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím