CRP test pro virové a bakteriální infekce 2ks

CRP test pro rozlišení virové a bakteriální infekce. Jednoduchý domácí test, zda bude nutná antibiotická léčba s návštěvou lékaře. Výsledek do 5 minut.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Ivt Imuno s.r.o.
Kategorie: A rýmička Vás neskolí!
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Tento domácí CRP test umožňuje snadno a rychle zjistit, zda probíhá infekce virového či bakteriálního původu, a zda je tudíž žádoucí nasazení antibiotické léčby. CRP test je vhodný pro dospělé i děti. Princip CRP testu je založen na stanovení hladiny tzv. C-reaktivního proteinu (odsud zkratka CRP) v séru. C-reaktivní protein je parametrem zánětu a jeho zvýšená koncentrace je typická pro bakteriální nákazy, zatímco při virových infekcích zůstává ve fyziologickém (normálním) rozmezí (přibližně do 8mg/l). Hladina CRP se zvyšuje během 6-12 hodin po vypuknutí bakteriální infekce. Test umožňuje zjistit tři stupně koncentrace C-reaktivního proteinu: do 10mg/l, 10-30mg/l a více než 30mg/l. Výsledek je možné vyhodnotit již během několika minut.

Dávkování a použití: Test je určen pro testování z kapky krve odebrané z prstu (nebo z patičky u malinkých dětí), postupujte dle podrobného návodu, který je součástí balení. To obsahuje sterilní lancetu se skrytou jehlou, plastovou zkumavku, stojánek pro zkumavku, pipetu pro manipulaci a roztok, který smícháte se vzorkem odebrané krve a samotný test. Sada obsahuje vybavení pro dvojí použití (druhé kontrolní po čase). Po provedení testu během pěti minut zjistíte, zda máte hladinu CRP v obvyklé normě, či zvýšenou nebo výrazně zvýšenou, kdy byste měli navštívit svého ošetřujícího lékaře. Videonávod můžete shlédnout také tady.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím