Canesten Gyn Combi Pack vag.tbl.1+drm.crm.20g

Canesten Gyn Combi Pack vaginální tableta + krém. Kombinace vaginální tablety s aplikátorem a krému pro léčbu zánětů způsobených kvasinkami a plísněmi.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Bayer Schering Pharma Ag, Leverkusen
Kód SÚKL: 0180434
Kategorie: Sport a sex
Ó ženy ženy!
Expedice: Dostupný na dotaz

Canesten GYN COMBI PACK
vaginální tableta a krém
clotrimazolum

Canesten Gyn Combi Pack je určen pro léčbu ženských zánětů způsobených kvasinkami a plísněmi. Účinná látka klotrimazol je širokospektré antimykotikum, určené k léčbě gynekologických zánětů a infekcí pochvy, které jsou způsobené kvasinkami, plísněmi, a jinými mikroby (streptokoky, stafylokoky, Bacteroides, Gardnerella vaginalis). Ve speciálním balení ideálně spojuje léčbu vaginálních infekcí spojených s výtoky (zaváděcí tableta) a zároveň ulevuje od nepříjemných vnějších příznaků, jako je svědění a zarudnutí sliznic (krém). Krém je kromě toho vhodný také k přeléčení partnera ženy, která trpí infekcemi a výtoky opakovaně. Partneři bývají často bezpříznakovými přenašeči mikroorganismů způsobujících opakující se záněty, proto je vhodná a žádoucí léčba obou partnerů současně. Vaginální tableta je opatřena aplikátorem pro snadné zavádění.

Canesten Gyn Combi Pack je obzvlášť vhodné použít při infekcích projevujících se současně vnitřní reakcí na přemnožení kvasinek (výtoky) a vnějšími příznaky (svědění, zarudnutí a pálení genitálií). Určený je také pro přeléčení partnera, pokud se záněty u ženy opakují.

Dávkování: 1 tableta se zavede jednorázově do pochvy pomocí aplikátoru, nejlépe večer před spaním; léčivá látka se pak uvolňuje postupně, po dobu 4 dní. Krém se pak aplikuje 2-3x denně v délce léčby 1-2 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 4 týdny.

Canesten Gyn Combi Pack je lék k zevnímu použití; před jeho použitím si pročtěte příbalovou informaci.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím