Canesten Gyn 1 den vag.tbl.1x500mg

Canesten Gyn 1 den. Vaginální tableta s aplikátorem k léčbě gynekologických zánětů způsobených kvasinkami a plísněmi. Jednorázová aplikace působí až 4 dny.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Bayer Schering Pharma Ag, Leverkusen
Kód SÚKL: 0180173
Kategorie: Připraveni na cesty
Sport a sex
Ó ženy ženy!
Expedice: Dostupný na dotaz

CANESTEN GYN 1 den
vaginální tableta
Clotrimazolum

Canesten Gyn 1 den je vaginální tableta s obsahem clotrimazolu působícího proti houbovitým mikroorganismům, kvasinkám, plísním, a také některým mikrobům způsobujícícm záněty pochvy (streptokoky, stafylokoky a další). Používá se k léčbě zánětů způsobených těmito mikroorganismy s příznaky jako je svědění či pálení zevních genitálií či případné výtoky. Za normálních okolností je sliznice pohlavních orgánů odolná vůči infekcím, osídlená laktobacily produkujícími kyselinu mléčnou a další látky, které udržují přirozeně kyselé prostředí. Pokud je rovnováha narušena například úbytkem laktobacilů při užívání antibiotik či pobytu v chlorované vodě bazénu, případně vlivem nemoci, mohou se přemnožit jiné mikroorganismy a způsobit záněty. Canesten 1 Gyn přináší komfortní a jednoduchý způsob léčby zejména pro ženy preferující jednorázovou aplikaci. Je vhodný a pohodlný také na cesty.

Dávkování a použití: Vaginální tableta se zavádí jednorázově a snadno pomocí přiloženého aplikátoru, nejlépe večer před spaním.

Lék k zevnímu užití (k zavedení do pochvy pomocí aplikátoru). Čtěte pozorně příbalový leták.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím