Candivac cps. 30

Výhodná cena

Candivac 30 kapslí pro prevenci kvasinkových infekcí u žen ve formě perorálních kapslí s purifikovanými bakteriálními lyzáty inaktivovaných mikroorganismů.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Bioveta, a.s.
Kategorie: Imunita
Ó ženy ženy!
Expedice: Expedice do 48 hodin

259 Kč

Cena bez DPH: 225,22 Kč
Stará cena: 339 Kč
Ušetříte: 80 Kč, 24%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Kapsle obsahují lyzáty z kvasinek, nejčastějších původců vaginálních mykóz. Aktivní substance jsou vyrobené nejmodernějšími biotechnologickými metodami, lyofilizací a purifikací (vysoce přečištěné neškodné části inaktivovaných mikroorganismů), a to 4 kmenů, které se podílí na vzniku kvasinkových a bakteriálních infekcí nejčastěji: Candida albicans lysatum cryodessicatum, Candida glabrata lysatum cryodessicatum, Candida krusei lysatum cryodessicatum, Propionibacterium acnes lysatum cryodessicatum. Podávání oslabených původců infekčních onemocnění je principem očkování. Mohou je užívat ženy, muži (jako bezpříznakoví nosiči způsobující opakované nákazy). Lze je podávat i zároveň s antimykotickou léčbou.

Balení obsahuje 30 kapslí, tedy dávku na tři měsíce. Užívá se vždy prvních deset dní v měsíci jedna kapsle denně.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím