Bion 3 Protect 30 tbl.

Jedinečná  kombinace probiotik s vitaminy a minerály v jediné tabletě Bion 3 Protect pro zlepšení zažívání a metabolismu, posílení imunity, zdroj energie.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Merck Selbstmedikation Gmbh, Darmstadt
Kategorie: Imunita
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Expedice: Dočasně nedostupný

Přípravek Bion 3 Protect představuje unikátní a jedinečnou kombinaci probiotik (životaschopných bakterií mléčného kvašení) a potřebných vitaminů a minerálů v jediné tabletě. Důsledkem dnešního uspěchaného a náročného životního stylu může být přepracování, stres, nesprávné stravovací návyky, nekvalitní spánek i nedostatek pohybu. Kompenzací by měl být potom zejména kvalitní odpočinek a relaxace, aktivní pohyb a doplnění látek potřebných pro organismus, aby zůstal fit a plný energie pro každou denní aktivitu. V Bionu 3 Protect je obsaženo 12 esenciálních vitaminů, 12 minerálů a stopových prvků a tři kmeny probiotických bakterií TRIBION HARMONIS - 10 milionů CFU Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum a Lactobacillus gasseri (CFU znamená Colony Forming Unit, tedy životaschopné probiotické bakterie, které se ve střevním prostředí začnou rychle množit a tvořit žádanou součást střevní mikroflóry). Složka TRIBION HARMONIS vytváří příznivé prostředí pro optimální využití vitaminů a minerálů, jejichž obsah v tomto přípravku je sestaven v souladu s potřebami lidského organismu v současném prostředí. Zároveň obnovuje střevní mikroflóru (narušenou například onemocněním, nevhodným stravováním, dietní chybou nebo také užíváním antibiotik), čímž nejen upravuje trávení a vylučování, ale také posiluje obranyschopnost.

Dávkování a použití: 1 tabletu denně, nejlépe během večeře, spolknout celou a zapít přiměřeným množstvím tekutiny. Aby se mohl účinek dostečně projevit a rozvinout, je nutné pravidelné užívání. Překračovat tuto dávku se nedoporučuje. Není vhodný pro děti do 12 let a těhotné ženy. Tabletky jsou opatřeny ochranným potahem, který zajistí jejich rozpad až na místě určení, tedy v tenkém a tlustém střevě. Obsažené probiotické bakterie jsou tedy chráněny při své cestě kyselým žaludečním prostředím, kde by jinak zahynuly bez kýženého výsledku.

Bion 3 Protect dodává organismu:

- 12 vitamínů a 12 minerálů a stopových prvků
- 3 kmeny TRIBION HARMONIS  29,5mg (10 milionů CFU): Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus gasseri, Bifidobacterium longum.
- 1 tableta obsahuje: vápník 90mg, vitamin C 60mg, hořčík 45mg, fosfor 38mg, niacin 18mg, vitamin E 10mg, kyselina pantotenová 6mg, železo 5mg, zinek 5mg, vitamin B6 2mg, vitamin B2 1,6mg, vitamin B1 1,4mg, vitamin A 800μg, kyselina listová 200μg, jód 100μg, selen 30 μg, chrom 25μg, draslík 5μg, vitamin D μg, mangan 1,2mg, vitamin B12 1μg, biotin 0,15mg.

Složení: tokoferol-acetát alfa, pyridoxinum-chlorid, nikotinamid, retinol-acetát, cholekalciferol, kyanokobalamin, thiaminiumnitrát, biotin, riboflavin, kyselina listová,  dihydrát molybdenanu sodného, oxid křemičitý, hexahydrát chloridu chromitého, jodid draselný, selenan sodný, síran manganatý, panthotenan vápenatý, fosforečnan vápenatý, askorban vápenatý, oxid hořečnatý, chlorid draselný, síran železnatý, oxid zinečnatý, mikrobiální kultury: Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Bifidobacterium bifidum. Pomocné látky: Pojiva - mikrokrystalická celulóza, polyvidon, plniva - inulín, glukóza, fruktóza, kukuřičný škrob, hydroxypropylmethylcelulóza. emulgátory - stearan hořečnatý, rostlinné mono a diglyceroly mastných kyselin. Stabilizátory - karmelóza sodná, polyvinylpolypyrrolidon, polyvinylpyrrolidon. Potah tablet: hydroxypropylcelulóza a hydroxypropylmethylcelulóza. Barviva: brilantní modř, oxid železitý, topmill green. Další pomocné látky: cukr, talek, maltodextrin, dextrin, koloidní bezvodý oxid křemičitý, rostlinné oleje. Přirozeně může obsahovat stopy fenylalaninu a mléčných bílkovin.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím