Bion 3 50+ 30 tbl.

Bion 3 50+ je unikátní kombinace vitaminů a minerálů s probiotiky pro úpravu zažívání, metabolismu, posílení obranyschopnosti a jako zdroj energie.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Merck Selbstmedikation Gmbh, Darmstadt
Kategorie: Imunita
Senioři v kondici
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Expedice: Dočasně nedostupný

Přípravek Bion 3 50+ je jedinečnou unikátní kombinací probiotik (životaschopných bakterií mléčného kvašení) a nezbytných vitaminů a minerálů v každé tabletě. Důsledkem náročného a uspěchaného stylu dnešního života bývá stres, přepracování, nedostatečný a nekvalitní spánek, nevhodné stravovací návyky, nedostatek pohybu. Kompenzací by měl být zejména aktivní pohyb, kvalitní odpočinek a relaxace a doplnění látek potřebných pro organismus, aby zůstal fit a plný energie pro všechny denní aktivity. V Bionu 3 50+ je obsaženo 12 důležitých vitaminů, 12 nejpotřebnějších minerálů a stopových prvků, tři kmeny probiotických bakterií TRIBION HARMONIS (10 milionů CFU Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum a Lactobacillus gasseri) a lutein spolul s extraktem z borůvky a ženšenu. Složka TRIBION HARMONIS vytváří příznivé prostředí pro optimální využití vitaminů a minerálů, jejichž obsah v tomto přípravku je sestaven v souladu s potřebami lidského organismu staršího 50 let v současném prostředí. Přitom obnovuje střevní mikroflóru (narušenou například nevhodným stravováním, dietní chybou, onemocněním nebo také užíváním antibiotik), čímž nejen upravuje trávení a vylučování, ale také posiluje obranyschopnost. Bion 3 50+ je vhodný také pro osoby mladší 50 let, pokud mají zvýšenou potřebu některé z obsažených složek.

Bion 3 50+ obsahuje:

- 12 vitamínů, 12 minerálů a stopových prvků
- 3 kmeny TRIBION HARMONIS  (10 mil. CFU): Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri.
- ženšenový extrakt, borůvkový extrakt, lutein
- 1 tableta obsahuje: vápník 90mg, vitamin C 60mg, hořčík 45mg, fosfor 38mg, niacin 18mg, vitamin E 10mg, kyselina pantotenová 6mg, železo 5mg, zinek 5mg, vitamin B6 2mg, vitamin B2 1,6mg, vitamin B1 1,4mg, mangan 1,2mg, mangan 1,2mg, biotin 0,15mg, vitamin A 800μg, kyselina listová 200μg, jód 100μg, selen 30μg, chrom 25μg, molybden 25μg, draslík a vitamin D 5μg, vitamin B12 1μg, ženšenový extrakt 20mg (což odpovídá 3mg ginsenosidu), borůvkový extrakt 1mg, lutein 100μg.

Dávkování a použití: 1 tabletu denně, nejlépe během večeře, spolknout celou a zapít přiměřeným množstvím tekutiny. Aby se mohl účinek dostečně rozvinout a projevit, je nezbytné pravidelné užívání, nejlépe 30 až 60 dní několikrát ročně. Překračovat tuto dávku se nedoporučuje. Vhodný pro diabetiky, nevhodný pro děti a těhotné ženy.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím