Bepanthen Extra mast 30g

Výhodná cena

Bepanthen Extra mast s dexpanthenolem, olivovým olejem a vitaminem B3 k ošetření pokožky dětí i dospělých. Zklidní podrážděnou pokožku, vytvoří ochranu.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: GP Grenzach Produktions GmbH, Grenzach-Wyhlen
Kategorie: Připraveni na cesty
Pečujte o zdraví dětí!
Ó ženy ženy!
Jdeme chytat bronz!
Expedice: Dočasně nedostupný

Bepanthen Extra je mast s obsahem dexpanthenolu, vitaminu B3 a panenského olivového oleje pro každodenní ochranu pokožky. Bepanthen Extra mast je vhodná zejména u kojenců v prvním roce života či pro jakoukoli jinou velmi citlivou pokožku. Speciální textura masti byla vyvinuta tak, aby vytvářela na kůži tenkou ochrannou vrstvu, která je odolná vodě, chrání před vnějšími vlivy, ale zároveň umožňuje pokožce dýchat (semiokluzivní efekt). U nejmenších dětí a kojenců je používání Bepanthenu Extra žádoucí po každém přebalování, neboť pomáhá předcházet opruzeninám a zároveň zklidňuje podrážděnou pokožku (močí, stolicí či třením o plenku). Bepanthen Extra využijí také kojící maminky v péči o namáhané bradavky. Pro své hojivé působení jej lze použít u každého při ošetření popálenin, a to i spálenin od sluníčka či ze solária, k urychlení hojení odřenin, otlaků, na pokožku podrážděnou po použití nevhodných kosmetických přípravků nebo působením drsného počasí. Změkčuje také hrubou a popraskanou pokožku rukou a nohou.

Dexpanthenol se mění v buňkách kůže na kyselinu pantothenovou, což je jeden z řady vitaminů B, nezbytný pro regeneraci a tvorbu nové pokožky. Pomáhá proto urychlovat proces hojení a zklidnění příznaků podráždění, jako jsou pálení, zarudnutí, svědění a další.

Vitamin B3 (niacin, vitamin PP, kyselina nikotinová) patří rovněž ke skupině vitaminů B. Na pokožku má ochranný efekt proti působení enzymů stolice (ověřen testováním in vitro).

Panenský olivový olej je získáván lisováním oliv (plody stromu Olea europea, olivovník evropský). Zabraňuje vysušování pokožky a dodává optimální hydrataci.

Dávkování a použití: Naneste na čistý a osušený zadeček tenkou vrstvu po každém přebalování, jemně rozetřete. Není třeba jej z pokožky smývat. Pro ošetření bradavek naneste krém na sterilní gázu a potřete bradavku. Pro hydrataci a promaštění suché pokožky aplikujte podle potřeby až 5x denně. Pro urychlení hojení naneste v tenké vrstvě několikrát denně až do úplného zhojení.

Tip: Mast má praktické klip-klap otevírání, které lze snadno ovládat pomocí jedné ruky.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím