Bellasin 40+ 100 tablet + 20 navíc

Speciálně vyvinutý pro ženy po čtyřicítce pro usnadění hubnutí a ostranění příznaků klimakteria.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Walmark, a.s., Třinec
Kategorie: Hubnutí bez námahy
Expedice: Dočasně nedostupný

Bellasin je první přípravek vyvinutý speciálně pro ženy po čtyřicítce, které trápní zpomalení metabolismu spojené s úbytkem produkce hormonů estrogenu a progesteronu. Přirozený úbytek těchto hormonů je spojen s řadou nepříjemných příznaků, jako jsou návaly horka, únava, změny nálad, poruchy koncentrace a spánku. Zpomalení metabolismu vede k zadržování vody v těle, zvyšování váhy i při nezměněných energetických poměrech a zvýšenému ukládání tuku zejména v rizikových partiích.

Bellasin 40+ obslahuje přírodní fytoestrogeny ze sóji a červeného jetele, adaptogeny z rozchodnice a termogenní látky karnitin, výtažky ze zeleného čaje a z guarany.

Fytoestrogeny jsou přírodní látky z rostlin, jejichž molekuly se podobají molekulám steroidních hormonů. Jejich zdrojem je nejčastěji sója. Užívají se jako náhrada léčby ženskými hormony (například jako prevence osteoporózy), neboť ta přináší řadu vedlejších účinků (například zvýšení pravděpodobnosti vzniku rakoviny prsu a děložní sliznice, infarktu či mozkové mrtvice).

Karnitin je přírodní látka aktivující svalovou energii. Způsobuje rychlejší spalování tuků a napomáhá tak snadnějšímu formování postavy.

Dávkování: 1 tabletu 2x denně zapijte přiměřeným množstvím vody, nejlépe ráno a v poledne spolu s jídlem. Neužívejte před spaním.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím