Apo-Lactobacillus 30 kapslí

Výhodná cena

Apo-Lactobacillus 30 + 10 kapslí s 10 probiotickými kmeny a extrakt z brusinek na podporu imunity, při zánětech močových cest a k obnově střevní mikroflóry.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Profarma-produkt s.r.o., Jablonec Nad Nisou
Kategorie: Imunita
Močové cesty, zvětšená prostata
Zažívání bez potíží
Ó ženy ženy!
Expedice: Dočasně nedostupný

239 Kč

Cena bez DPH: 207,83 Kč
Stará cena: 249 Kč
Ušetříte: 10 Kč, 4%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Apo-Lactobacillus 10+ je moderní probiotický přípravek k obnově střevní a vaginální mikroflóry a pro podporu normální činnosti imunitního systému. Každá kapsle obsahuje 12 miliard probiotických bakterií deseti různých kmenů a 100mg unikátního extraktu kanadské brusinky CranRich. Přidané fruktooligosacharidy podporují růst a množení probiotických bakterií.

Užívání probiotik podporuje přirozenou činnost imunitního systému aktivací jeho buněk ve střevě. Harmonizuje mikroflóru jak trávicího systému, tak vaginální mikroflóru u žen, zejména při užívání antibiotik (které přirozenou bakteriální mikroflóru ničí) a při poruchách trávení, jako průjmech či zácpách.

Účinné látky brusinek brání uchycení bakterií na sliznici močových cest a tím i jejich množení a rozvoji infekce. Brusinky je doporučeno užívat také mužům se zvětšenou prostatou a lidem s oslabenou imunitou. U pacientů s inkontinencí zpomalují rozklad moči zamezují tak vzniku nežádoucího zápachu.

Dávkování: 1 kapsle denně. Není určeno dětem do 3 let.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím