Akutol Plantagel For Kids emulgel 20ml

Akutol Plantagel for Kids hydrogel na drobná poranění u dětí. Bylinné výtažky, hyaluronát, panthenol a vitamin E pro urychlení hojení a prevenci vzniku jizev.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Aveflor
Kategorie: Připraveni na cesty
Sport a sex
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Akutol Plantagel For Kids je hojivý hydrogel s charakteristickými vlastnostmi emulgelů: příznivě ovlivňuje mikroprostředí rány, urychluje všechny fáze hojení (čistící, granulační i epitelizační). Udržuje příznivé pH bránící množení mikroorganismů a hnisání rány. Má schopnost přijímat i vydávat vodu a udržovat tak elasticitu v postiženém místě, čímž zároveň brání vzniku jizev. Na povrchu vytváří ochrannou bariéru chránící před škodlivými zevními vlivy, ale tkáně přitom nechává volně dýchat. Extrakty z kaštanu, rakytníku, kostivalu a makadamiový olej působí antioxidačně a protizánětlivě a zrychlují hojení. Gel po nanesení příjemně chladí a tak mírní bolest v místě poranění.

Použití: Místo poranění omyjte vodou a vydesinfikujte. Naneste Akuto Plantagel For Kids pomocí aplikátoru nebo stlačením tuby přímo na poraněné místo, pokud možno se místa vůbec nedotýkejte rukou. Vytvořte souvislou vrstvu emulgelu vysokou asi 0,5 cm. Tuto vrstvu neustále obnovujte a nenechte vyschnout. Můžete ji překrýt prodyšným nesavým obvazem, ale pokud možno nechte ránu raději nezakrytou dýchat. Vrstvu emulgelu po 24 hodinách omyjte vlažnou vodou a poranění zkontrolujte: pokud je rána uzavřená, není nutné nanášet vrstvu znovu, v opačném případě postup opakujte až do zahojení. U ran hnisajících či infikovaných je nutné provádět výměnu emulgelu častěji. Akutol Plantagel není určen jako první pomoc při ošetření popálenin.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím