Acc sirup pro děti 20mg/ml por.sir.1x100ml/2000mg

ACC sirup pro děti při vlhkém produktivním kašli doprovázejícím nachlazení, záněty horních cest dýchacích a průdušek. K usnadnění vykašlávání. Mukolytikum.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Salutas Pharma Gmbh, Barleben
Kód SÚKL: 0181090
Kategorie: Na kašel se nekašle!
A rýmička Vás neskolí!
Expedice: Dočasně nedostupný

ACC sirup pro děti 20mg/ml
acetylcysteinum

ACC sirup je určen k podání dětem i dospělým při onemocněních horních cest dýchacích, která jsou doprovázena intenzivní tvorbou vazkého, obtížně vykašlatelného hlenu. Obsažená účinná látka acetylcystein rozpouští všechny složky způsobující vazkost hlenu, podporuje a usnadňuje jeho vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. ACC sirup může být podáván dětem již od dvou let a dospělým při akutních nemocech horních cest dýchacích, zánětech průdušek, průdušnice a hrtanu, zánětech středního ucha a dalších chorobách, které jsou doprovázeny produktivním kašlem.

Dávkování a použití: Děti do 2 let (pouze na doporučení lékaře!) 2,5ml roztoku 2x - 3x denně. Děti od 2 do 5 let 5ml roztoku 2x - 3x denně. Děti od 6 do 14 let 5ml roztoku 3x - 4x denně. Dospívající od 14 let a dospělí 10 ml roztoku 2x - 3x denně. Doporučujeme podávat dětem dostatek tekutin, což podporuje mukolytický účinek acetylcysteinu.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím